Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Віталій Анатолійович БОНДАРУК – ГЕРОЙ УКРАЇНИ

9.BONDARUK

Віталій Анатолійович

БОНДАРУК

(11.11.1997- 24.03.2022)

Народився 11 листопада 1997 р., у с. Княжолука Долинського р-ну.
Здобував військовий фах в Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут, а потім у Національній академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного.
В 2020 р. Віталій Бондарук  пішов на військову службу  за контрактом до  Збройних Сил України – де він  близько року воював у зоні проведення операції об’єднаних сил. У день повномасштабного вторгнення росії відважний командир мінометного взводу 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка став на захист Батьківщини, відбиваючи ворожі атаки. А 24 березня 2022 року загинув у жорстокому бою в Херсонській обл., поблизу с. Таврійське.
Указом Президента України від 4 квітня 2022 року № 209/2022 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі присвоєно звання «Герой України» з удостоєнням ордена «Золота Зірка» (посмертно).
Нагороджений відзнакою «Почесний громадянин Долинської громади» рішенням Долинської міської ради №1699-22/2022 від 18.08.2022 р.
Похований 28 березня 2022 року в с. Княжолуці.

Віталій Анатолійович  БОНДАРУК - ГЕРОЙ УКРАЇНИ         Віталій Анатолійович  БОНДАРУК - ГЕРОЙ УКРАЇНИ          Віталій Анатолійович  БОНДАРУК - ГЕРОЙ УКРАЇНИ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).