Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

«VIII Фестиваль Фотоклубів України в Долині»

«VIII Фестиваль Фотоклубів України в Долині»Долинський народний фотоклуб «Промінь» уже вдруге за своє чотирьохрічне існування взяв  участь у щорічному вернісажі Фестивалі Фотоклубів України. Участь у фестивалі могли приймати фотоклуби, які функціонують не менше одного року. Фотоконкурс, мета котрого полягала  у активізації творчої діяльності любителів фотомистецтва та  в обміні досвідом між ними, об’єднав  кращі фотоклуби нашої країни.  Чудовою нагородою за участь і плідну співпрацю,  для учасників фестивалю, серед яких і  ДНФ «Промінь» – стала можливість презентувати колекцію робіт з конкурсу в своєму рідному місті.

Отож з 23 жовтня до 13 листопада 2013 р. у приміщенні Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» всі бажаючі матимуть змогу поринути у світ творчості та краси, що відображений на чудових світлинах, авторами яких є кращі фотографи України. Запрошуємо відвідати фотовиставку!

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).