Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Відзначення Дня міста Долини в музеї «Бойківщина»

В рамках відзначення Дня міста Долини у долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» відбувалося багато цікавих заходів.

Напередодні святкування Дня міста був оголошений фотоконкурс «Місто з плином часу» учасники якого, в своїх роботах, мали показати зміни міста чи їх самих пов’язані з плином часу. 21 серпня відбулося нагородження переможців, перше місце зайняла робота № 9, автор – керівник Долинської організації «Пласт» – Світлана Іванівна Бугрій. Саме вона отримала цінний подарунок від музею – історико-краєзнавчу монографію «Історія Долини». В якій розміщено матеріали життєпису міста від найдавніших часів і до сьогодення. Друге місце зайняла робота №1, автор – Вероніка Яблонь, третє – робота №4, автор – Ксенія Кос, які також отримали на згадку про участь у конкурсі подарунки та подяки.

Впродовж недільного дня усі відвідувачі музею мали змогу взяти участь в акції «Графіті на асфальті –Місто в якому живу», патріотичному флешмобі «Україна єдина» та відео флешмобі «Повертайся живим!», записати відео звернення для бійців АТО в якому особисто подякувати Кіборгам, що ціною власного життя виборюють нашу з вами незалежність, відео незабаром можна буде переглянути в мережі інтернет, на сайті музею та сторінках у мережі ВК та Facebook.

Учасниками флешмобів стали маленькі патріоти, члени Долинської організації «Пласт» та наймолодші долиняни, які танцювали, співали, малювали малюнки, складали з пазлів велику карту нашої держави розміром 110*160 см., створили яскраву картину єдиної та суверенної України. На завершення заходу, взявшись за руки, заспівали пісню «Україна це Ти», загадавши бажання, щоб швидше настав мир.

Музейна площа вабила яскравістю і втішала не тільки юних художників, але й всіх тих, хто спостерігав за цим дійством.

Кожен учасник за свої старання отримав символічний подарунок від музею.

Мар’яна Кальмук-Дудар
Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).