Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Відзначення Дня Героїв

349083713 203687785824806 8937217850442485238 n

«23 травня в Україні відзначається День Героїв. У цей день маємо нагоду ще раз згадати та вклонитися подвигу українських лицарів княжої доби, козаків, січових стрільців, холодноярців, вояків УПА, Другої світової війни, Героїв Небесної Сотні та сучасної російсько-української війни, перейнятись гордістю за покоління наших предків, які упродовж століть боролись за незалежність України, та схилити голови перед пам’яттю про тих, хто без вагань віддав за неї свої життя, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь. Захищаючи Україну зараз, ми пам’ятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила».

Герої не вмирають! Вони назавжди посеред нас і в горі, і в радості, у всякі часи. Їхні подвиги – приклад для сущих і майбутніх поколінь. Слава Україні та її Героям!

Відзначення Дня Героїв
Відзначення Дня Героїв 6
Відзначення Дня Героїв
Відзначення Дня Героїв 7
Відзначення Дня Героїв
Відзначення Дня Героїв 8
Відзначення Дня Героїв
Відзначення Дня Героїв 9

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).