Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Відкриття виставки іконописних робіт у музеї «Бойківщина»

Шановні долиняни та гості міста, всечесні отці, вчителі, митці, художники, школярі та студенти – всі небайдужі християни до сакрального мистецтва!

Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує Вас 18 лютого 2014 р., у вівторок на 14.00 год. на відкриття виставки іконописних робіт «Відродження бойківського іконопису» студентів факультету іконопису Дрогобицького інституту Пресвятої Трійці.

Запрошуємо підтримати гостей з Дрогобича, майстрів церковного ремесла.

Виставка триватиме до середини березня… Чекаємо Вас!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).