Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Від Майдану до Передової»

14 жовтня 2016 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу виставка «Від Майдану до Передової», яку представлятиме в рамках реалізації проекту «Національно-патріотичне виховання» молодіжна громадська організація «Сонячна Січ» (с. Підбереж. Болехівська міська рада). Зустріч з організаторами виставки – керівником МГО Віталієм Кульпою та іншими членами «Сонячної Січі» відбудеться  18 жовтня (вівторок) о 13.00 год.

Долинська молодь, не байдужа до історії та майбутнього нашої країни, і всі бажаючі будуть мати можливість переглянути короткометражний фільм про Майдан та поспілкуватися з учасниками Майдану та АТО. Під час зустрічі відвідувачі пройдуться разом з «січовиками» по їх власній мандрівній виставці «дорогами Майдану до передової». Свідченням про ті буремні події українського Майдану служитимуть колекції експонатів, що привезли «січовики» з Києва та Сходу України.

Запрошуємо на перегляд виставки та зустріч з її організаторами школярів навчальних закладів Долинщини, молодь, учасників АТО, всіх хто бажає більше дізнатись про безперечні факти сучасної історії української держави.

Слава Україні! Героям Слава!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).