Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Великодні смаколики

До світлого свята Великодня традиційно готуються заздалегідь – печуть паски, фарбують яйця, а також готують сувенірні пряники пасхальної тематики у формі зайця, паски чи яйця.

11 квітня у музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів відбувалися майстер-клас з випікання Великодніх пряників та прикрашання їх білковою глазур’ю, який провела науковий співробітник музею – Мар’яна Хабер-Дудар.

Рецепт приготування пряників досить простий і процес їх випікання не зайняв багато часу. Приготувавши тісто, учасники вирізали різної форми пряники і випікали їх в духовці. Тим часом, допоки печиво випікалося, готували різнокольорову білкову глазур, яку використали для їх прикрашання.

В дружній, теплій атмосфері, кожен учасник заходу виготовив солодкого гостинця, а дехто, не втримавшись, вже встиг його і скуштувати.

З позитивними емоціями, зробивши спільне фото, діти повернулися додому.

Щиро вдячні усім за участь у заході та хорошу атмосферу, а також запрошуємо на наступні майстер-класи з такою ж успішністю та плідністю.

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).