Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Великодні прикраси з мастики

Великодні прикраси з мастикиМайже по всій Україні Великодній хліб називають “паска”, у деяких регіонах побутують назви: «баба» та «калач». Паски мають різні розміри і форму. Вони бувають круглі, прямокутні, овальні, шестигранні. В давнину  випікали паски у печах у глиняних пастівниках «бабинцях», кухликах та металевих формах – «бляхах».

Випікають паски з найкращих сортів пшеничного борошна. З покоління в покоління сотні років передаються секрети приготування паски. При її випіканні використовують переважно однакові продукти, але в різних пропорціях. До тіста додають: масло, олію, молоко, яйця, цукор, спеції та сухофрукти. Кожна господиня випікає та прикрашає паску по-своєму, що робить їх неповторною.

Прикрашають паски білковою та шоколадною глазур’ю, виробами з солоного та солодкого тіста.

Кулінарна цукрова мастика – чудовий декоративний їстівний матеріал для прикрашання паски.

Ліпити прикраси з солодкого тіста можна цілим сімейством, адже це веселе, корисне заняття, що породжує тендітну і апетитну красу.

Ознайомитися з процесом приготування мастики та виробів з неї, дізнатися які інструменти потрібні для виготовлення фігурок та як ліпити квіти, ви можете відвідавши майстер-клас «Великодні прикраси з мастики», який відбудеться 8 квітня о 15:00 в приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина».

Відвідування майстер-класу можливе тільки за попереднім записом!

Кількість учасників обмежена!

Вартість квитка на майстер-клас – 20 грн.

Квитки можна придбати в касі музею.

Довідки за телефоном 2-79-00 та 0951191481

Адміністрація музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).