Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Великодні прикраси в техніці «Декупаж»

Декор за допомогою техніки «Декупаж» — чудовий спосіб створити святковий настрій у домі і можливість проявити свої творчі здібності.

6 квітня у музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів відбувалися майстер-класи з декупажу великодніх яєць та свічок, який провела науковий співробітник музею – Мар’яна Хабер-Дудар.

Переглянувши фільм про Бойківський Великдень учасники заходу приступили до виготовлення Великодньої атрибутики.

Свічки декорували салфетками за допомогою холодного декупажу. Цей метод прикрашання досить легкий і простий у виконанні. Потрібно лише акуратно вирізати малюнок та легкими пригладжуючими рухами приклеїти до свічки.

Яйця декорували використовуючи салфетки та яєчний білок.

Так, за допомогою простої техніки – декупажу, в спокійній, творчій атмосфері, усі учасники майстер-класу виготовили чудові пасхальні прикраси, які стануть чудовою окрасою Великоднього кошика та нагадуватимуть про гарно проведений час у музеї.

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).