Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Вечір Повстанської пісні» у музеї «Бойківщина»

20 жовтня 2015 р. о 14.30 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів в рамках презентації книги «Історія Долини» та з нагоди святкування 73-ої річниці народження УПА, Дня Захисника України, буде проводитися «Вечір Повстанської пісні». На заході буде лунати у «вільному мікрофоні» знайома і забута повстанська пісня з уст молоді, воїнів-ветеранів, творчих колективів Долини та Долинщини  та всіх бажаючих.  Водночас будуть проходити майстер-класи з виготовлення «міні-буржуйки» та маскувального халату – «кікімори» та інша праця для воїнів АТО під час проведення заходу.

Щиро запрошуємо до участі школярів, молодь, долинян та гостей міста, всіх кому не байдужа доля  вояків АТО на передовій.

Саме тут, шановні відвідувачі музейного заходу Ви дізнаєтеся багато цікавого про історію УПА, переглянувши дві експозиції присвячені річниці її народження, почуєте безліч повстанських пісень з уст як ветеранів УПА, так і молоді, побачите театральні композиції, пізнаєте свої сили у допомозі українській воюючій армії, допомагаючи своєю працею зміцнити бойовий її дух, подарувавши частину свого тепла воїну на передовій у цей передзимовий період.

З нетерпінням чекаємо Вас!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).