Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Василь Дмитрович ДУБРОВНИЙ

15DUBROVNYY

     Василь Дмитрович

ДУБРОВНИЙ

(14.08.1972 – 29.06.2022)

Народився 14 серпня 1972 р в с. Рахиня.
З 1996 р. проживає в м. Долина.
З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 р. не роздумуючи вирішує їхати додому. 26 лютого приїжджає до м. Долини.
 Повістку Василь Дубровний отримав 7 березня.  Вже 10 березня  був мобілізований. В складі 90-го окремого аеромобільного батальйону ім.. Героя України старшого лейтенанта І. Зубково  81-ї окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ ЗСУ, проходив навчання в «Міжнародному центрі миротворчості та безпеки» в м. Яворів, якраз в ті дні був ворожий ракетний обстріл по полігону.
Пізніше був направлений в Кроматорський р-н Донецької обл. З  21 березня був на нульовій позиції в с. Долина.
З 30 травня Василь Дубровний (позивні «дядя Вася», «Дівіді») перебував в с. Богородичне.  Кілька днів точилися запеклі бої і надійшов приказ відходити. Він з побратимами 17 км пішки вертався до своїх…з 17 хлопців залишилося тільки семеро.
22 червня мала відбутися ротація, та бригада, яка повинна була їх міняти була направлена під Лисичанськ. Друга ротація повинна була бути 2 липня, якої він не дочекався.   29 червня  2022 р. загинув в с. Долина від ракетного обстрілу.
 Нагороджений відзнакою «За заслуги перед Долинською громадою» рішенням Долинської міської ради №1700-22/2022 від 18.08.2022 р.
Похований в м. Долина.

Василь Дмитрович ДУБРОВНИЙ  Василь Дмитрович ДУБРОВНИЙ

 

 

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).