Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

В роботі над новою книгою про Долину

15 лютого відбулося чергове засідання “Клубу краєзнавців”. В ньому взяв участь доцент кафедри історії України Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника –  Королько Андрій Зіновійович, який куруватиме роботою написання майбутньої історичної книги про Долину. Основним питанням, яке розглянули краєзнавці стало написання книги про місто Долина. Так, було опрацьовано назви розділів та визначено їхніх авторів.

За задумом авторів до книги мають увійти цікаві краєзнавчі матеріали, які ознайомлять читача з історіографією, географією, кліматичними особливостями нашого регіону, археологічними матеріали про заселення, покажуть наше міста в різні періоди історії. Також, в книзі буде описано розвиток освіти, культури мистецтва, охорони здоров’я, спорту та туризму

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).