Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

В подарунок планшетний комп’ютер від музею «Бойківщина» (до 10-річчя музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів)

2013 рік знаковий для Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів. Саме в цьому році святкуватимемо 10-річчя з дня заснування музею. До свого першого ювілею музей вирішив організувати такі великі заходи, як «Великодній Тиждень» та «Ніч у музеї».

«Великодній Тиждень» – передпасхальний захід, який передбачає 3-денні майстер-класи з розпису писанок, з лозоплетіння, вирізання витинанок, а також побудову великої писанкової композиції, яка буде щорічною окрасою нашого міста напередодні Світлого Воскресіння Христового.

«Ніч у музеї» – дійство, яке вперше проводитиметься в музеї «Бойківщина», в його рамках планується провести багато різноманітних заходів історичного, фольклорно-етнічного, культурно-мистецького напрямів, зокрема народні гуляння, ярмарку, майстер-класи, квести, літературний вечір та багато іншого.

До заходів планується залучити мешканців міста, творчу еліту, молодь, молодших школярів та старше покоління, які матимуть змогу цікаво та змістовно провести своє дозвілля, якоюсь мірою поринути у давній світ, відтворити дідівські традиції, пірнути в музейний «пригодницький» простір. Все це можна визначити трьома словами – Прийти, Побачити, Отримати…

З метою проведення цих заходів, а також для започаткування новітніх перетворень у музеї, які наблизять нас на крок до європейських стандартів (введення сітілайтів по місту, інформаційних кіосків в залах музею, зміни експозиції залу «Природа» – встановлення сучасних діарам з відтворенням відомих об’єктів природи Бойківщини, освітлених стендів, встановленням великої барельєфної карти та ін.) ми оголошуємо збір коштів, який передбачає отримання цінних подарунків за результатом лотерейного розіграшу. З сьогоднішнього дня доля майбутньої експозиції у ваших руках, тому просимо не залишатися байдужим і спільними зусиллями побудувати у рідному місті музей своєї мрії.

Розповсюджуватимуться лотерейні марки ціною 4 грн. з мокрою печаткою музею, які можна буде вільно і в необмеженій кількості придбати у музеї «Бойківщина», або з доставкою замовити за тел. (03477) 2-79-00. Також марки розповсюджуватимуться працівниками та волонтерами музею, які матимуть відповідні посвідчення (обов’язково з мокрою печаткою музею).

Кожна лотерейна музейна марка має індивідуальний номер, який братиме участь у фінальному розіграші 7 вересня 2013 р. на площі перед музеєм «Бойківщина» шляхом відкритого жеребкування в рамках проведення «Ночі у музеї». Відсутність переможця не позбавляє його на отримання виграшного подарунку протягом двох тижнів з дня опублікування результатів розіграшу. Три лотерейні номери, які за результатами жеребкування вважатимуться виграшними будуть опубліковані 13 вересня у тижневику «Добра Справа» та «Свіча».

Придбану лотерейну марку потрібно зберігати до кінця розіграшу (7.09.2013р.), а також до отримання подарунку чи отримання послуги, (дійсне протягом року – до 7.09. 2014 р.).

Розігруються три цінні призи:

1-е місце – планшетний комп’ютер;

2-е місце – 500 грн.;

3-е місце – 100 грн.

А також інші дрібні, приємні подарунки. Ніхто не залишиться без виграшу.

Участь у лотерейному розіграші можуть брати особи віком від 10 (з дозволу батьків) до 102 років.

Придбати лотерейні марки можна буде вже з 1 квітня і до 6 вересня включно!

Сподіваємося на ваше розуміння і допомогу!!!

Адміністрація краєзнавчого музею

«Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).