Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«В очікуванні дива»

У переддень Дня Св. Миколая та новорічно-різдвяних свят, а саме 17 грудня 2016 р., у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу виставка живопису та розпису на склі Наталії Попик «В очікуванні дива».

Наталія Іванівна Попик народилась на Львівщині. Художню освіту здобула у Самбірському педагогічному коледжі ім. І. Филипчака, поглиблювала та розвивала мистецьке покликання у Прикарпатському національному інституті мистецтв ім. М. Фіголя за спеціальністю художник – дизайнер. З 2013 р. працює дизайнером у студії Kvitka-room, водночас бере активну участь в організації творчих заходів для дітей. Побіжно виставкова колекція мистецьких робіт молодої мисткині розпочала завойовувати серця своїх прихильників.

Січень 2016 р. – перша персональна виставка «В очікуванні дива» (м. Івано-Франківськ, картинна галерея «Бастіон»).

Листопад 2016 р. – персональна виставка живопису (м. Івано-Франківськ, картинна галерея «Бастіон»).

Грудень 2016 – січень 2017 р. – Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів (Івано-Франківщина).

Працює молода художниця у техніках станкового олійного живопису та розпису на склі. Надає перевагу натюрмортам і побутовому жанру, а веселкові кольори та українські мотиви – додають творам індивідуальної особливості.

Світлі, життєрадісні та мрійливі картини п. Наталі розкривають сприйняття «різдвяного дива» крихітними дитячими серцями, підштовхуючи дорослих повірити у мрії та чудеса, оскільки вони давно забули за суть цього великого свята за горами клопотів. Мисткиня інсценує наскільки важливо інколи побачити світ через призму свого серця, прагне передати всю красу різдвяного дива у своїх творах.

Персональна виставка Наталії Попик буде тривати до 22 січня 2017 року.

Бажаємо п. Наталії поступу, мистецьких див та звершень, далеких виставкових подорожей і ласкаво запрошуємо долинян та гостей міста – поціновувачів художнього мистецтва – ознайомитись із новорічно-різдвяною виставкою художниці Прикарпаття.

Адміністрація музею “Бойківщина”

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).