Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

В долинському музеї “Бойківщина” презентували новий проект БО «Фонду «Бойківська Бартка»

25 травня в краєзнавчому музеї « Бойківщина» Благодійна організація «Фонд «Бойківська Бартка» презентувала свої проекти, які стосуються відродження та збереження духовності, патріотизму та історичної пам’яті, створення приватних, сімейних, малих виробництв з глибокої переробки місцевої сировини, підняття медичного рівня, обстеження населення в сільських місцевостях, відкриття юридичних приймалень в населених пунктах краю.
Як повідомила прес-служба Долинської РДА, на презентації Василь Бартків ознайомив присутніх з проектом «Бойківське віче», який базуватиметься на спільноті села, мікрорайону. В кожному селі збиратимуть нараду, де голови, старійшини та провідні активісти громад обговорюватимуть основні питання розвитку територіальних громад. Реалізацією таких проектів буде займатись фонд « Бойківська Бартка».
В обговоренні проекту взяли участь куратори за напрямами діяльності Фонду та відомі науковці Івано-Франківщини: доктор історичних наук Володимир Комар, декан економічного факультету Прикарпатського національного університету, професор Михайло Романюк, заступник декана факультету нафтогазопроводів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Мирослав Панчук, народний артист України, професор Михайло Кривень.
Захід відбувся за участю начальника відділу культури районної державної адміністрації Володимира Гібчинського, Долинського міського голови Володимира Гаразда, почесного голови районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Степана Янковського, директора музею Тетяни Сенів.
Президент Фонду Василь Бартків подарував краєзнавчому музею з власної колекції унікальний літографічний портрет Андрея Шептицького та роботи відомого художника Бодана Мусієвського.

матеріал використаний із сайту

http://briz.if.ua/

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).