Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Увага! Конкурс! «Бойківська писанка – мій шедевр»

В рамках святкування Воскресіння Христового та проведення святкового заходу «Бойківський Великдень» Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів щиро запрошує взяти участь у конкурсі на кращу писанку виготовлену власноруч.

Кожна писанка, створена вами, стане оберегом та прикрашатиме Великоднє дерево, яким вже кілька років поспіль милуються долиняни та відвідувачі нашого музею, а опісля святкувань ваші шедеври зберігатимуться у фондах музею.

До участі в конкурсі приймаються роботи розмірами від 3*3*3 до 15*15*15 (см), як з натурального яйця, дерев’яних заготовок так із іншої сировини та матеріалів.

Обов’язковою є наявність стрічки для підвішування. До стрічки кріпиться бейдж довільного кольору та розміру на якому повинні бути вказані ПІБ автора роботи, його вік, мобільний телефон (автора чи батьків).

До участі приймаються лише індивідуальні роботи.

Конкурсні роботи не повертаються!

Стати учасником конкурсу можуть усі бажаючі віком  від 5 до 15 років. (Роботи оцінюватимуться за віковими категоріями). Для цього потрібно принести конкурсну роботу до музею «Бойківщина» з 1 по 31 березня 2017 року та заповнити анкету учасника конкурсу.

Визначення кращих робіт конкурсу відбудеться 3 квітня 2017 року.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться в час святкування «Бойківського Великодня» в музеї «Бойківщина».

Деталі за телефоном 2-79-00 та 0951191481

( контактна особа – Мар’яна Хабер-Дудар)

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).