Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Урочисте закриття виставки “Митецька родина Кремінських”

Шановні долиняни та гості міста!

5 вересня 2013 р. о 15 год. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться урочисте закриття виставки майстрів зі Львова «Митецька родина Кремінських». Принагідно кожен з відвідувачів буде мати можливість не тільки ознайомитися з чудовими творами, але й поспілкуватися з майстрами колекцій гобеленів, гутного скла, тканих вишивкою костюмів та сорочок – Іваном, Андрієм та Оленою Кремінськими.

Щиро запрошуємо вчителів, художників, вишивальниць, викладачів творчих гуртків та всіх небайдужих до народного мистецтва.

Ласкаво просимо!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).