Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Українські коралі у музеї «Бойківщина»

Адміністрація краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів запрошує школярів, керівників гуртків, вчителів трудового навчання та всіх бажаючих долинян 23 жовтня 2012 р. о 13 год. на майстер-клас по бісероплетінню, який проведе Г. В. Круліковська.

Водночас відвідувачі матимуть змогу оглянути виставку «Мистецтво бісероплетіння», до участі в якій може долучитися кожен (якщо у Ваших приватних колекціях є вироби з бісеру, приносьте: вони доповнять тимчасову виставкову експозицію).

Кількість учасників майстер-класу обмежена.

Вхідний квиток 10 гр.

Відвідування заходів музею можлива тільки за попереднім записом.

Контакти: м. Долина, вул. Чорновола, 2а, музей «Бойківщина»,

тел. 2-79-00.

P. S. У сьогоденні неможливо купити ні прикраси за 10 гр., ані знань, як її виготовити, а цього дня Ви навчитеся власноруч виготовляти коралі, які неодмінно стануть справжньою окрасою Вашої вишиванки!

З нетерпінням чекаємо Вас!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).