Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка «Українська філателія 1918-1945 рр.» із приватної колекції мґр. Олега Павліва

Шановні жителі та гості міста!

Щиро запрошую Вас до ознайомлення з моєю персональною виставкою комплектної збірки поштових марок Української Народної Республіки, Західноукраїнської Народної Республіки, Української Радянської Соціалістичної Республіки і Закарпатської України виданих у міжвоєнний та воєнний період І пол. ХХ ст. Присвячена 25-річчю незалежності України виставка «Українська філателія 1918 – 1945 рр.» відкриється 16 серпня 2016 року в Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів.

Повне комплектування даної колекції зайняло близько 5-ти років, і в результаті, як палкий філателіст, все ж зумів зібрати комплектну збірку поштових марок України в часи її складного періоду до шляху незалежності та свободи.

Серед унікальних екземплярів збірки – поштові марки ЗУНР, і в тому числі, окрім поштових марок номіналом в 10, 20 та 50 сотиків (копійок), – марки ЗУНР номіналом в 1 та 10 корон (гривень), якими в сучасній добі володіють лише поодинокі українські та світові філателісти.

Певен, що виставка приглянеться не тільки філателістам, але й всім відвідувачам.

Виставка «Українська філателія 1918 – 1945 рр.» триватиме протягом року до 28 серпня 2017 р.

Відтак, в наступному році, за підтримки краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів маю намір ознайомити долинян, і не тільки, з наступною приватною фалеристичною колекцією бойових та цивільних нагород Третього Рейху (1933–1945 рр.) і СРСР (1922–1991 рр.), над комплектуванням якої я працював близько 10-ти років.

Раді Вашим відвідинам!

Прага –Долина

приватний колекціонер із області

філателії, нумізматики, боністики, фалеристики та бібліофілії

Мґр. Олег ПАВЛІВ

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).