Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

У нашому місті експонуються світлини кращих фотомистців України

Долинський народний фотоклуб “Промінь”, котрий діє при музеї «Бойківщина», уже вчетверте з часу свого заснування взяв участь у щорічному Всеукраїнському конкурсі «Фестиваль фотоклубів України».

За результатами фестивалю колекція фоторобіт «Променя», набрала високу кількість балів і  він увійшов в число 12 кращих фотоклубів України. Це  стало особливо приємним подарунком до 6-ої річниці діяльності фотоклубу.

Організатори фотоконкурсу нагородили «Промінь» Дипломом лауреата конкурсу, друкованим каталогом, де вміщені колекції 12 рейтингових фотоклубів та можливістю презентувати колекцію світлин конкурсу в Долині.

У вівторок, 22 грудня 2015 року  у краєзнавчому  музеї «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів відбулось урочисте відкриття фотовернісажу Х Фестивалю Фотоклубів України. Як зазначив у своєму виступі Юрій Черневий, знаний фотомайстер, котрий і згуртував долинських фотомистців в одне творче гроно, постійно є нові здобутки, нові плани, нове бачення. Адже кожного року долиняни представляють нову, не схожу на попередніх років добірку фотомистецьких  відкриттів. А їх визнання  – це ще одна можливість окрилено йти вперед.

Далі до слова був запрошений автор, ініціатор та натхненник багатьох творчих ідей – міський голова  Володимир Гаразд. Він свого часу й підтримав ідею відродження Долинського народного фотоклубу «Промінь». Володимир Степанович привітав усіх долинських фотомистців із такими вагомими здобутками, а оскільки має багато планів й творчих ідей,то анонсував перед учасниками  Фотовернісажу одну з них. Мова йде про спільне  з долинськими фотомитцями бачення   – це проведення  у 2016 році Всеукраїнського конкурсу сатирично-гумористичних фото. Бо, як кажуть, сміємось, то значить не здаємось.  У непростий нинішній час підбадьорення  . сміхом не завадить нікому.

Відтак голова міста подякував за велику творчу роботу, побажав  нових успіхів й перемог, а також нагородив  членів фотоклубу «Промінь» грамотами.

На жаль, не зміг приїхати на відкриття організатор Всеукраїнського конкурсу «Фестиваль фотоклубів України» Павло Тарасов. Але він надіслав дуже тепле і щире відеопривітання.

Далі ведуча заходу Марія Юсип також запросила до виступів літератора, фотомистця і журналіста Ярослава Савчина, голову районної організації ВУТ «Просвіта», поета Василя Олійника, викладача природничо-математичного ліцею Оксану Сподар, члена фотоклубу «Промінь» Любомира Мелешка… Кожному з промовців було що сказати і про значимість фотомистецтва, і про Фотовернісаж як мистецьку подію зокрема.

Після урочистого відкриття фотовиставки присутні мали змогу поспілкуватись  й оглянути  представлені в експозиції світлини. Неповторну  атмосферу чудовими мелодіями впродовж заходу створював гурт «Баркарола» викладачів школи естетичного виховання імені Мирослава Антоновича.

Виставка робіт Фотовернісажу, де представлені  кращі творчі  здобутки  учасників фотоклубів  з усієї України триватиме до 17 січня 2016 року.  Є серед них і  світлини  долинян…

Щиро запрошуємо до відвідин!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).