Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Творчий звіт фотоклубів Прикарпаття

Урочисте відкриття фотовиставки «Творчий звіт фотоклубів області», що відбувалося 14 листопада в місті Івано-Франківську в приміщенні навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття зібрало небайдужих до фотомистецтва людей. Виставка презентувала 246 робіт 88 авторів 11-ти фотоклубів, 9 з яких носять звання Народний аматорський. Фотоклуби такі як: «Панорама», «Білоцвіт», «Колумб», «Трембіта», «Рожнівчанка», «Дністер», «Обрій», «Ватра», «Тлумач», «Пролісок» і серед них Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина»,  виставили свої найкращі роботи на всезагальний огляд. Сповнені глибокого змісту фотографії «променівських» авторів Юрія Черневого, Ярослава Савчина, Романа Шимковича, Марка Дубенського, Євгена Белоуса змушували замислитись над вічними життєвими цінностями, неперевершені краєвиди на світлинах Івана Черневого,  Ігора Ящура, Анатолія Кондрина, Лесі Белоус, Тетяни Гнатковської зачаровували своєю справжністю і неповторністю всіх гостей свята. Вдало доповнювали клубну фотоекспозицію чудові роботи Івана Ярича, почесного члена фотоклубу «Промінь» та Олега Костецького, серія робіт якого презентується у фортечній галереї «Бастіон».Урочистості, привітальним словом розпочав Тимків Василь заступник начальника управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської облдержадміністрації. Василь Миколайович справедливо зауважив, що всі фотороботи  на виставці демонструють високий рівень професіоналізму фотографів, яким можливо, буває непросто поєднати технічну і мистецьку сторону фотосправи.Михайло Крицун – керівник фотоклубу «Ватра», як один з безпосередніх організаторів свята, у своєму  виступі звернув увагу присутніх на те, що майстерність фотографів зростає і звичайно, значну роль тут відіграють саме звітні виставки, оскільки сприяють активізації творчої діяльності та пошуку нових ідей і підходів у творенні фотографії.У зверненнях до присутніх Тараса Дудки, керівника фотоклубу «Колумб» та Івана Парадовського, керівника фотоклубу «Пролісок», прозвучали не тільки слова подяки організаторам свята, а й слова побажання відкриття нової, просторої, спеціально облаштованої фотогалереї.Справжнім подарунком для присутніх стали вірш та гуморески від Омеляна Ліуша поета, композитора,  керівника фотоклубу «Білоцвіт»,  та музичне вітання від Мар’яни Атаманчук.На завершенні заходу кращим фотоклубам були вручені грамоти за значний внесок у розвиток фотомистецтва на Прикарпатті та за участь у звітній фотовиставці. Саме такою грамотою нагороджений і фотоклуб «Промінь».Чудові світлини фотовиставки, неповторність та розмаїття образів на них безперечно справили незабутнє враження на всіх відвідувачів фотовиставки і ще раз підтвердили уже відому істину про те, що фотографія може бути тільки миттєвістю, спійманою назавжди, яка, проте, ніколи не перестане  озиратися на нас!

P.S. Всі, хто бажає наочно оцінити творчість фотоклубів, можуть відвідати фотовиставку до 15 грудня 2013 р. в залах навчально-методичного центру туризму і культури Прикарпаття в м. Івано-Франківську по вул. .Незалежності, 12


Марія Юсип, фотоклуб «Промінь»

»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).