Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Творчий звіт фотоклубів Прикарпаття

17 листопада 2016 р. відбулося  відкриття фотовиставки Народних аматорських фотоклубів Івано-Франківської області, яка експонується у виставкових залах Навчально-методичного центру культури і туризму  Прикарпаття.

Участь у виставці взяли 9 народних аматорських фотоклубів Івано-Франківщини: «Панорама», «Колумб», «Трембіта», «Дністер», «Обрій», «Ватра», «Тлумач», «Пролісок» та Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина»

Всього на виставці було представлено 172 роботи 86 авторів.

Від фотоклубу «Промінь» свої фотосвітлини представили: Юрій Черневий, Ярослав Савчин, Марко Дубенський, Роман Шимкович, Євген Белоус, Леся Белоус, Іван Черневий,  Ігор Ящур, Робін Ілейжер, Ольга Шостак, Тетяна Гнатковська, Іван Ярич, Олег Костецький, Софія Федоришин, Ксенія Циганюк, Лілія Мотузова, Анатолій Кондрин.

За вагомий внесок у розвиток фотомистецтва на Прикарпатті та з нагоди проведення творчого звіту Народних аматорських фотоклубів області – фотоклуб «Промінь» був нагороджений грамотою  Навчально методичного центру культури і туризму  Прикарпаття.

Фотовиставка триватиме до 15 грудня  цього року. Запрошуємо всіх охочих!

Адміністрація фотоклубу “Промінь”

Автор світлин з відкриття виставки – Роман Шимкович

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).