Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Творча зустріч фотографів Долинщини

11 липня 2014 р. о 15:00 год. з нагоди презентації фотовиставки «Світ очима долинян» та міжнародного Дня фотографа у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться творча зустріч з митцями Долинського народного фотоклубу «Промінь».

Можливість поспілкуватися з авторами робіт фотовиставки наблизить Вас до світу фотомистецтва, а підбір фотографій різної тематики та різних настроїв подарує мандрівку у світ, де вдало переплелися миттєвості, образи, ситуації.

Чекаємо на Вас!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).