Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Цікавий вид відпочинку – квести

Світ перевантажений індустрією розваг – повсюди ігрові автомати, тири, 4D кінотеатри, лабіринти, батути, скалодроми, каруселі, клуби, аквапарки  та безліч інших речей. Серед цих розважальних джунглів людина шукає свого місця, а саме основне прагне поєднати корисне з приємним та отримати незабутні  враження.

Власне, тому виникла потреба шукати альтернативні види відпочинку для найбільш прискіпливих… і не дивно, що комп’ютерні ігри, які забирають масу вільного часу наших дітей переросли в ігри живі. Ці ігри отримали назву квестів.

Квест — аматорське спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання заздалегідь підготовлених завдань командами або окремими гравцями.

До «Ночі у музеї», яка вперше проводитиметься в нашому місті ми пропонуємо вам також інтерактивно відпочити завдяки цій новій живій грі – квесту.

7 вересня цього року о 19:30 год. розпочнуться 2 квести: Бойко-квест та Арт-квест. Бойко-квест включає в собі розв’язання інтелектуальних, логічних та спортивних завдань, що допоможуть учасникам долати контрольні пункти по місту, а відтак прийти до фінішу і отримати приз від музею, а також у формі гри учасники матимуть змогу краще пізнати історію нашого міста.

На арт-квесті, який відбуватиметься в приміщенні музею, учасники розв’язуючи різноманітні завдання глибше ознайомляться з мистецтвом.

Для того, щоб взяти участь у бойко-квесті потрібно сформувати команду із 5 чоловік. Максимальне число команд – 6. Зареєструвати команду можна до 25 серпня по тел. 2-79-00 або присилати на адресу музею muzey_dolyna@ukr.net назву команди і контактний номер лідера, а також Вконтакті за адресою  http://vk.com/dolynaquest. Вартість участі у квесті – 30 грн., але в цю вартість також входить відвідування інших музейних заходів, котрі проходитимуть в рамках «Ночі у музеї»: (перфоманс, літературні екскурсії, майстер-класи з варіння гопки і гри на дримбі і вечірньої вечері, екскурсії «Нічними вулицями міста», перегляді фільмів, бойківській дискотеці та відкритті солеварних конструкцій)

Чекаємо на вас!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).