Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Тарас Олегович ЛАВРІВ

10.LAVRIV TARAS

Тарас Олегович

ЛАВРІВ

(06.07.1989 – 10.04.2022)

Тарас Лаврів народився 6 липня 1989 р. у м. Долина.
Був активним учасником  Революції Гідності.
Займався єдиноборствами. В 2017 році відкрив Долинську школу айкідо йошинкан. В 2020 році відкрив Долинську школу бойового гопака імені Івана Богуна.
З 2018 року був в/о директора Долинської дитячої художньої школи, з серпня 2021 року став її директором. Учні та вихованці Тараса Олеговича надзвичайно любили та поважали його. Він щиро ділився з дітьми своїми творчими знаннями та вміннями. До всіх своїх праць та творчих надбань докладав часточку свого серця та любові до України.
В перші дні війни Лаврів Тарас пішов добровольцем до ЗСУ, в складі легендарного полку «Азов», брав участь у обороні та боях за Київ. Пізніше разом із найкращими воїнами полку  «Азов» відправився у найважчу та найгарячішу точку оборони України – Маріуполь.
10 квітня Лаврів Тарас  героїчно загинув у бою з ворогом. Тіло було ідентифіковано у жовтні 2022 р.
Похований 29 жовтня в м. Долина.

Тарас Олегович ЛАВРІВ      Тарас Олегович ЛАВРІВ        Тарас Олегович ЛАВРІВ               Тарас Олегович ЛАВРІВ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).