Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Світ Великодніх традицій Бойківщини

Світ Великодніх традицій БойківщиниСвіт Великодніх традицій БойківщиниЗ року в рік, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів напередодні світлого Воскресіння Христового організовує цікаві та пізнавальні заходи, конкурси та майстер-класи за допомогою яких кожен відвідувач музею має можливість поринути у світ Великодніх традицій Бойківщини.

13 квітня у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина» відбулося читання лекції «Бойківський Великдень: історія свята та традиції».

Світ Великодніх традицій БойківщиниСвіт Великодніх традицій БойківщиниУчасниками заходу стали ПЛАСТ НСОУ міста Долина з керівником – Світланою Іванівною Бугрій.

Переглянувши тематичний фільм, поласувавши гостинцями діти розгадували кросворди, грали ігри, малювали крейдами писанки на музейній площі, за що отримали подарунки від музею.

Створили передсвятковий настрій долинянам також і учні Долинської художньої школи з директором – Олегом Івановичем Лаврівим. Світ Великодніх традицій БойківщиниСвіт Великодніх традицій БойківщиниСаме вони розписали великі стилізовані Бойківські Писанки, котрі прикрашали місто під час Великодніх святкувань.

Сподіваємося, що усі відвідувачі музею, що взяли участь у Передвеликодніх заходах, дізналися багато нового, цікавого та корисного, а також розписали багато писанок до великоднього кошика.

Світ Великодніх традицій БойківщиниНехай це величне свято наповнить серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро, додасть наснаги для добрих і корисних справ на добробут і процвітання нашої рідної України!

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).