Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Світ писанки від Уляни Семків»

2 квітня 2017 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочала свою роботу перша персональна виставка колекції писанок нашої краянки «Світ писанки від Уляни Семків».

Писанкарка Уляна Семків (1994 р. н.)  – уродженка с. Лолин Долинського р-ну. Свою першу писанку намалювала у 13 років, ще навчаючись у середній загальноосвітній школі с-ща Вигоди. І з того часу писанки молодої майстрині нерідко можна було побачити в районних та обласних конкурсах Івано-Франківщини. Своїм вчителем із писанкарства вважає фахівця Штень Тетяну Олександрівну. Працює в техніках «розпису воском» (двоколірна або багатоколірна писанка), «драпанка», мальованка та щороку вдосконалює власну майстерність. У часі Великодніх святкувань колекція писанок Уляни Семків неодноразово експонувалась у рідному селі, побувала на Всеукраїнському фестивалі писанкарства в Коломиї.

Виставка «Світ писанки від Уляни Семків» триватиме до 30 квітня ц. р.

Нових виставкових доріг та творчого натхнення щиро побажаймо юній писанкарці

та щиро запрошуємо долинян та гостей міста до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).