Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Світ фантазій і квітів»

До уваги художників, вчителів та учнів Долинської художньої

та загально-освітніх шкіл Долинщини, прихильників образотворчого мистецтва, долинян та гостей міста!

28 жовтня (п’ятниця) 2016 р. о 15 00 год. у конференц-залі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудеться відкриття спільної виставки Лесі-Лариси Гох і Івонне Гох «Світ фантазій і квітів». До огляду представлено 41 художнє полотно.

Серія картин Лесі-Лариси Гох, на яких в олійному живописі зображені «квіти, що ростуть» приємно здивує,  а колекція картин Івонне Гох, як бачення світу «іншими очима» – зачарує кожного відвідувача виставки.

Леся-Лариса Гох – редактор і журналіст народилась на Прикарпатті в м. Калуші. Перші кроки в образотворчому мистецтві – гурток «Юний художник» при міському Будинку піонерів. Перша вища освіта – на редакторському відділенні інженерно-економічного факультету Українського поліграфічного інституту ім. І. Федорова.

У 1991 р. здобула другу вищу освіту художньо-графічний факультет Івано–Франківського педогогічного інституту ім. В. Стефаника.

У 1990–1992 рр. вільний слухач  двох літніх семестрів Українського Вільного університету в Мюнхені, метою було написання докторської праці. Паралельно до навчання працювала в ділянці станкового малярства (пейзаж, натюрморт,) графіки.

Дипломна робота Лесі-Лариси Гох на художньо-графічному факультеті – триптих «Карпатські квіти» (весна, літо, осінь) – знаходиться в інститутському музеї.

Художниця в радянський період брала участь в обласних та республіканських виставках, її творчість відзначалася дипломами та  грамотами. Проживаючи з 1991 р. до 2009 р. в Німеччині, мала персональні виставки в Мюнхені (в Українському Вільному університеті) та приватних галереях Байройта, Маґдебурґа, Потсдама. Роботи Лесі-Лариси Гох знаходяться у приватних колекціях не тільки в Україні, але й Німеччині, Канаді, США, Аргентині і Австралії.

Івоне Гох народилась в Західній Німеччині.

Почала художню творчість під впливом створення власної сім’ї отримання нової родини, підтримки зі сторони матері чоловіка Лесі-Лариси Гох,  проживання на Галицькій землі.

З юнацтва надихали на творчість мистецтво видатних художників Василя Кандінського, Фриденсрайха Гундертвассера, Сальвадора Далі, Розіна Вахтмайстера. Цей вплив відчувається і досі. Митець у власних картинах ставить перед собою ціль  відобразити світ бачений «іншими очима» і запрошує у свій світ фантазії.

Виставка триватиме до 22 листопада ц. р.

Ласкаво просимо до ознайомлення та на зустріч з її авторами!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).