Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Світ дитинства або яворівський розпис Наталії Дюг

До уваги школярів, вчителів образотворчого мистецтва Долинської художньої школи, загальноосвітніх шкіл Долинського району, Долинської районної Станції юних техніків, Будинку дитячої та Юнацької творчості, долинян та гостей міста!

З 17 грудня 2015 р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу виставка художніх робіт «Барви Яворівського краю» Наталії Дюг, члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, майстра виробничого навчання ДНЗ «Художнє професійно-технічне училище ім. Й.П. Станька».

Розпис яворівський, або «вербівка», зародився ще на початку 19 ст., і являється невід’ємною частиною давніх традицій художньої культури України. Розписувати можна на дереві, тканині, склі. До Вашої уваги розписані картини та іграшки, що неодмінно зачарують Вас.

Для долинян майстриня Наталія Дюг 15 січня 2016 р. о 15.00 год. проведе майстер-клас по розпису яворівської забавки (дерев’яної пташки або коника). Квитки на майстер-клас можна придбати заздалегідь за тел.: 2-74-40.

Виставка триватиме до 20 січня 2016 р.

Всіх, хто бажає познайомитися з традиціями яворівського розпису

або ж розмалювати власну іграшку, запрошуємо відвідати музей.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).