Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Свіча Пам’яті» голодоморам України

28 листопада 2015 р. весь український народ буде вшановувати День пам’яті жертв Голодомору, який визнали геноцидом більше як 80 % громадян України. Протягом дня запалають мільйони «свічок пам’яті» в українських домівках не тільки  України, але й багатьох країн світу.

З 27 листопада ц. р. у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розпочне свою роботу виставка                «Голодомор 1932-33 рр. – геноцид українського народу».

В експозиції будуть представлені ксерокопії світлин та документів, книги з фондів музею та інші матеріали, видані Українським інститутом національної пам’яті, які ознайомлять відвідувачів зі злочинами проти людяності, економічним терором комуністичного режиму, механізмами знищення українського селянина.

Знання історії свого народу – правильний вибір власної позиції.

Виставка триватиме до 16 грудня.

Ласкаво запрошуємо всіх, кому не байдуже майбутнє нашої держави.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).