Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Створи подарунок до дня закоханих

Уже протягом багатьох років серед українських закоханих побутує традиція святкування Дня Валентина. Хтось вважає це свято зовсім і не святом, а хтось з нетерпінням чекає цього дня, аби ще раз поринути у атмосферу любові з дорогими людьми і як символ вияву своїх почуттів – обмінятися валентинками.

Напевно немає приємнішого подарунка, як той, що виготовлений власними руками. Саме тому, з нагоди цього свята, Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» організував майстер-клас зі створення подарунків до дня закоханих.

Під час заходу ви зможете власноруч виготовити чудові об’ємні валентинки з гофрованого паперу та цукерок і подарувати їх своїм коханим, рідним та знайомим людям.

Захід відбудеться 11 лютого о 14 год. в приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина».

Кількість учасників – обмежена!

Вартість квитка на захід – 30 грн. ( у вартість квитка входить роздатковий матеріал).

Квиточки можна придбати в касі музею «Бойківщина» до 10 лютого.

Деталі за тел. 2-79-00 та +380951191481

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).