Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Студія вивчення народної пісні

341850295 1354525181782938 3892035441883983706 n
Запрошуємо  усіх бажаючих відвідати  захід “Студія вивчення народної пісні” 28 квітня о 14:00 в музеї “Бойківщина.
Щоб відвідати Студію не потрібно мати співочого таланту та ідеального голосу.
Ми хочемо цією Студією відновлювати давно призабуті пісні, які побутували на теренах Долинщини та й зрештою проводити так дозвілля, як колись це робили наші недалекі предки – збираючись вечорами і оспівуючи всі події, які відбуваються чи вже відбулися в житті.
Передавайте вашим рідним, які не користуються соцмережами, адже цей проект саме для людей, котрі вже можуть бути у віці, але не хочуть сидіти вдома, хочуть більше спілкування і ностальгують за минулим, в якому співочі і розмовні вечори були звичністю..
На афіші використано зображення з картини Мазуркевич Тетяни “Національні святині”ДХШ,2018 р. (керівник Богдан Фреїв)

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).