Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Скайп-конференція у музеї “Бойківщина”

16 травня 2011 року о 15 год. в приміщенні конференц залу музею «Бойківщина» відбулась скайп-конференція між чотирма музеями: Долинським краєзнавчим музеєм «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів (представник д-р Тетяна Сенів), музеєм Івана Гончара (Тетяна Миколаївна Пошивайло) та музеєм «Книги і друкарства України» в м. Києві (Валентина Григорівна Бочковська), музеєм м. Рубіжне (д-р Ольга Олексіївна Каут та ін.). Музей з м. Рубіжного представляла група поважних осіб, а саме: заступник міського голови з питань культури Ю. М. Арцев, зав. управління відділу науки і культури Н. Г. Семерянко, зав. відділу громадських ініціатив І. В. Божич, д-р міського музею м. Рубіжного О. О. Каут, співробітник О.М. Старікова, майстер декоративно-вжиткового мистецтва В. М. Боканов, І. Б. Стрілкова, керівник молодіжного гурту «Золоте коло» Ю. М. Павлюк. Конференція присвячувалась Міжнародному дню музеїв (18 травня) і її метою було розпочати дружню розмову між музеями, знайти спільні точки дотику в майбутній співпраці.
З привітальним словом до об’єднаного кола присутніх від імені Долинської міської Ради звернулась керуюча справами Світлана Сапетна. Учасники конференції в ході робочої наради обговорили наступні питання: науково-просвітня діяльність, спільна праця музею та шкіл, рекламно-пропагандиська діяльність музею. З цього приводу висловлювались від музею «Бойківщина» Т. Сенів, Т. Гнатковська, К. Данилів. Музей з м. Рубіжного поділився своїм баченням в справі залучення молоді до участі в різних заходах: проведення Дня родини, Дня сім’ї, організації центру спілкування на теми: «Хто є моя країна», «Яке майбутнє моє в моїй країні», показ травневої макет-експозиції фото-картин 1941-1945рр.
А також тих заходах, що проводяться вночі (Різдвяна Ніч в музеї, Ніч на Івана Купала в музеї). Представники музею Івана Гончара поділились досвідом в залученні відвідувачів, які мають внутрішню потребу в духовному рості і вмінням інтерактивно підходити до справ в музеї, організації виставок, фестивалів та інших справ. Учасники конференції запропонували запрошувати на подібні зустрічі інші музеї, створювати спільні проекти та заходи.
Тетяна Сенів повідомила, що в кінці серпня буде відбуватися Свято ремесел в Долині і всі бажаючі майстри (ковалі, гончарі, та представники інших ремесел та промислів) можуть приїхати і поділитись своєю майстерністю (майстри можуть сподіватись на відшкодування затрат на проїзд). Учасники скайп-конференції домовились про план наступних зустрічей, обмінялись електронними адресами.
Науковий співробітник Т. Гнатковська

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).