Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Шевченківська Світлиця долинян» у музеї «Бойківщина»

Свою Україну любіть,

Любіть її… Во время люте,

В остатню тяжкую минуту

За неї Господа моліть.

Т. Г. Шевченко

Саме з 9 березня 2014 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів розгорнута виставка «Шевченківська Світлиця долинян» приурочена 200-річчю народження Тараса Григоровича Шевченка. В експозиції – твори долинських майстрів живопису, широко представлена мініархітектура церков, будівель – твори випускників Долинської художньої школи та гуртківців Долинської районної Станції юних техніків, неординарні роботи із соломи та ін., присвячені пам’яті Українського генія.

Щиро запрошуємо долинян і гостей міста, вчителів, молодь, митців та шанувальників великого Кобзаря відвідати експозицію, яка буде діяти протягом місяця.

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).