Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Шедеври писанкарства

Писанка – одна зі стародавніх форм українського народного розпису, символ весняного пробудження природи, зародження життя, продовження роду.

З метою відродження і розвитку писанкарства, виявлення та підтримки обдарованих дітей, які цікавляться історією та збереженням народних традицій, прагнуть розширити свій духовний світогляд, впродовж березня місяця, у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів проходив конкурс «Бойківська писанка – мій шедевр».

30 учасників змагалися в мистецтві написання української писанки.

Перемогу у конкурсі здобули:

1 місце – Андибур Вероніка, 11 р., с. Нижній Струтин

2 місце – Микитин Тамілла, 8 р., м. Долина

3 місце – Українець Дмитро, 10 р., м. Галич

Автори найоригінальніших робіт, від організатора конкурсу, отримали грамоти та тематичні подарунки.

Створені учасниками конкурсу писанки прикрашатимуть Великоднє дерево, яким вже кілька років поспіль впродовж Великодніх свят милуються долиняни та відвідувачі нашого музею, а опісля святкувань зберігатимуться у фондах музею.

Щиро вдячні за активну участь у конкурсі вчителю Тяпчанського НВК – Яблонь Ірині Михайлівні та керівникам МАНР м. Галич : Українець Лідії Василівні, Кружинській Зоряні Михайлівні.

Нехай Ваші душі будуть багаті на добро, як святковий стіл. Чисті, як Великодній рушник.

Веселі, як українські писанки. Хай малинові дзвони Великодня принесуть у кожну оселю радість, віру, надію та любов!

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).