Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Сергій Володимирович НОВІКОВ

29.Novikov Serhiyred

Сергій Володимирович

НОВІКОВ

(21.05.1973 – 14.02.2023)

Сергій Новіков народився 21 травня 1973 року, проживав у Долині.
Призваний на військову службу Калуським РТЦК та СП Івано-Франківської області  11 березня 2022 р., був розпреділений у військову частину А0216.
Служив водієм автомобільного відділення підвозу боєприпасів мінометного взводу мінометної батареї батальйону морської піхоти.
 14 лютого Сергій Новіков загинув у населеному пункті Мар’їнка Покровського району Донецької області. Під час виконання бойового завдання отримав поранення, несумісні з життям.
Похований 19 лютого в м. Долина.

Сергій Володимирович НОВІКОВ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).