Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Сергій Леонідович ОГІНСЬКИЙ

7.OHINSKYY

Сергій Леонідович

ОГІНСЬКИЙ

(11.10.1993 – 24.09.2020)

Народився 11 жовтня 1993 р. в місті Долина Івано-Франківської області.
У 2015 р. після відновлення призову на загальну строкову службу був призваний до лав Збройних Сил України. 12 листопада 2015 р. отримав грамоту за зразкову військову дисципліну та сумлінне виконання військових обов’язків.
Закінчив службу зі званням «старший солдат». Після служби працював за кордоном.
Сергій був дуже добрим, щирим, щедрим хлопцем, любив дітей, цінував справжню дружбу. Вірив у справедливість, любив Батьківщину, вважав своїм обов’язком захищати територіальну цілісність України. Тому у 2020 році вирішив продовжити службу в ЗСУ на контрактній основі. Був старшим солдатом 14 окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого. Працював водієм-механіком БМП, добре володів військовою технікою.
Загинув 24 вересня 2020 року від вогнепального поранення, отриманого під час несення служби на КПП батальйону поблизу смт Нижнє-1 (Попаснянський район, Луганська область).
Похований 28 вересня у м. Долина.

Сергій Леонідович ОГІНСЬКИЙ           Сергій Леонідович ОГІНСЬКИЙ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).