Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Сергій Плохій – лауреат Фундації Омеляна і Тетяни Антоновичів 2015

Сергій Плохій – лауреат Фундації Омеляна і Тетяни Антоновичів 2015Вручення премій благодійної Фундації Антоновичів, за видатні літературні твори українською мовою чи українознавчі наукові дослідження, що відбуваються щорічно, цього року проходило  у приміщенні Посольства України в США. Лауреатом 2015 року став  Сергій Плохій, професор історії Східної Європи Гарвардського університету,  директор Українського наукового інституту цього  навчального закладу.

Сергій Плохій  –  автор чисельних наукових публікацій. Його книга «Остання імперія – останні дні Радянського Союзу», яка вийшла у 2014 році, визнана такою, де повно і глибоко досліджено події тієї доби. На підставі нещодавно розсекречених документів, аналізуючи історичні процеси, автор проливає світло на  вирішальну роль українського народу у 1991 році, а також справжні мотиви, що стоять за кривавими подіями останніх років на теренах колишнього Радянського Союзу.Сергій Плохій – лауреат Фундації Омеляна і Тетяни Антоновичів 2015

Інша праця С.Плохія «Брама Європи – історія України» презентована в грудні цього року в Вашингтоні.  Її присвячено Революції Гідності 2013-14 рр.

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).