Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Семінар учителів Основ християнської етики

10 квітня на базі Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів проходив семінар учителів Основ християнської етики Долинського району на тему: «Виховання духовно-моральних цінностей на уроках основ християнської етики».

Семінар розпочався з Богослужіння у церкві «Андрія Первозванного», яке відслужили о. Богдан Тисяк – учитель основ християнської етики Долинського природничо-математичного ліцею та о. Ігор Яблонь – відповідальний у Долинському деканаті за освіту і виховання.

Навчальна частина семінару продовжилася у приміщенні конференц-зали музею «Бойківщина».

Про формування в учнів християнських, моральних чеснот на уроках основ християнської етики розповіла методист Районнного Методичного Кабінету – Валентина Василівна Лещук.

Голова методичного об’єднання вчителів християнської етики – Ірина Михайлівна Яблонь, розповіла про формування внутрішньо багатої духовної особистості учителя основ християнської етики.

Після екскурсії музеєм, яку провела науковий співробітник музею – Mар’яна Хабер-Дудар та ознайомлення з виставкою сакрального мистецтва усі учасники семінару взяли участь в майстер-класі зі створення писанки, який провела учитель художньої культури Долинського природничо-математичного ліцею – Оксана Степанівна Сподар.

На завершення семінару Ірина Яблонь подякувала священнослужителям за Божественну літургію, сповідь та Святе причастя, майстрині – Оксані Сподар –за проведення незабутнього майстер класу, методисту – Валентині Василівній – за плідну працю семінару та директору музею «Бойківщина»–Тетяні Любомирівні Сенів за гостинність, яка не залишила байдужими учасників семінару, адже у часі Великого посту відвідини музею духовно збагатили кожного учасника семінару.

Мар’яна Хабер-Дудар

Науковий співробітник музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).