Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Руслан Валентинович ЧЕРНАЛЕВСЬКИЙ

5. CHERNALEVSKYY

Руслан Валентинович

ЧЕРНАЛЕВСЬКИЙ

(05.03.1970-08.02.2016)

Черналевський Руслан народився 5 березня 1970 р. в м. Турка Львівської обл. в сім`ї  військовослужбовця.
З 1977 р. проживав в  Долині
У березні 2015 року, Руслан добровільно виявив бажання служити, самостійно зголосився до комісаріату і був мобілізований до лав Збройних Сил України.
Служив кулеметником в 13-му окремому мотопіхотному батальйоні 58-ї окремої мотопіхотної бригади.
В листопаді 2015 року направлений в зону АТО в м. Авдіївку.
До завершення служби залишився місяць, та,  на жаль,  не судилося повернутися додому живим. Загинув, під час т.зв. «повного припинення вогню», 8 лютого 2016 р. від снайперської кулі в голову в районі с. Новоселівка, Донецької обл.
Указом Президента України №48/2017 від 27 лютого 2017 р. «за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», посмертно.
Рішенням Івано-Франківської обласної держадміністрації нагороджений орденом «За бойову звитягу», посмертно.
Рішенням Долинської міської ради №57-3/2019 від 20.08.2019 р. нагороджений відзнакою “Почесний громадянин Долини», посмертно.
В м. Долина на фасаді школи №4, де навчався Руслан, відкрито меморіальну дошку.
Похований  в м. Долина.

Руслан Валентинович  ЧЕРНАЛЕВСЬКИЙ                  Руслан Валентинович  ЧЕРНАЛЕВСЬКИЙ           Руслан Валентинович  ЧЕРНАЛЕВСЬКИЙ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).