Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Рукотвори Тетяни Подолець

До уваги вишивальниць, народознавців, вчителів, краєзнавців, долинян та гостей міста!

У рамках проекту «Відкриваємо нові імена» з 18 лютого 2013 р. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відкрилася перша персональна виставка долинської майстрині Тетяни Подолець. У творчому доробку – вишиті сукні, рушники та найголовніше вишиті картини.

Пані Тетяна – долинянка 1978 р. н; економіст за спеціальністю. Перші свої хрестики навчилася вишивати ще в дитинстві від бабусі і з того часу не припиняє вдосконалювати свою майстерність.

У музеї «Бойківщина» рукотвори Тетяни Подолець експонуються вже вдруге. Вперше це відбувалося на «Святі Вишивки» у листопаді 2011 року, коли до показу були представлені оригінальні твори «Орел», «Ангеліна», «Лебеді» та ін. А тепер, наприкінці зими та напередодні міжнародного жіночого свята перша персанальна виставка.

Тимчасова експозиція «Рукотвори Тетяни Подолець» розміщена у конференц-залі музею і чекає своїх шанувальників до 15 березня.

Побажаємо майстрині творчих злетів, запрошень до участі

та ласкаво просимо до огляду!!!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).