Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Розкажи про почуття солдату» на день святого Валентина

Дорогі долиняни, шановні гості, наближається свято всіх закоханих і ми, адміністрація музею «Бойківщина», запланували для вас захід у підтримку наших солдатів. Саме вони зараз найбільше потребують нашої любові, підтримки і підняття духу. Це можна зробити дуже просто. Напишіть листа або валентинку з подякою і підтримкою для наших захисників. Якщо у вас є спогади, розповіді дідусів чи бабусь, ветеранів війни про те, як саме вони пережили той тяжкий час, як жили далі і не занепали духом, напишіть такого листа. Ваші вітання і теплі слова ми відправимо у військовий госпіталь міста Львова, адже там зараз дуже багато поранених хлопців.
Щиро запрошуємо всіх бажаючих принести свою валентинку чи лист або ж прийти і виготовити валентинку разом з нами. Нашими працівниками буде проведений майстер клас по виготовлянню листівки у техніці скрапбукінг. А вдома у вас буде змога повторити цю листівку самостійно для свого валентинчика.
Місце зустрічі: музей «Бойківщина»
Час: 12.02.2015р. о 14:00

Щоб стати учасником, вам треба зателефонувати за номером 2-79-00

Просто занести валентинку можна до 12:00 13.02.2015р

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).