Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

Back to all Post

Роман Степанович СТРУТИНСЬКИЙ

26 Strutynskyy 1

Роман Степанович

СТРУТИНСЬКИЙ

(01.08.1987 – 24.01.2023)

Народився   в с. Оболоння 1 серпня 1987 р.
В березні 2014 року був направлений в зону АТО, а саме в Луганську, а потім в Донецьку обл. в складі 24-ї окремої механізованої бригади.
Коли почалася російсько-українська війна Роман був закордоном, але не зміг перебувати там, поки його побратими захищають Батьківщину. Тому на початку березня приїхав додому і одразу пішов до військкомату.
Призваний на військову службу Калуським РТЦК та СП Івано-Франківської області  8 березня  2022 р., був розпреділений у військову частину А4007 в складі 110-ї окремої механізованої бригади, солдат.
На посаді водія протитанкового взводу  був направлений в квітні 2022 р. в Донецьку обл. Покровський р-н.
При виконанні бойової задачі загинув 24 січня 2023 р., внаслідок штурмових дій з боку противника в н.п. Авдіїівка Покровського р-ну, Донецької обл.
23 жовтня 2022 р. наказом Головнокомандувача ЗСУ Залужним В.Ф. №1484 відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Сталевий хрест».
Долинською районною радою Долинською районною держадміністрацією нагороджений розпорядженням від 3 грудня 2018 року №392/110 відзнакою «За мужність і відвагу».
30 жовтня 2022 нагороджений грамотою «за проявлений патріотизм під час російської збройної агресії проти України та зразкове виконання службових обов’язків щодо здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони».
Похований 2 лютого в м. Долина.

Роман Степанович СТРУТИНСЬКИЙ             Роман Степанович СТРУТИНСЬКИЙ

Add Your Comment

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).