Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Писанкове диво» у музеї «Бойківщина»

Вже котрий рік поспіль у Великодній час у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» експозиція пасхальної атрибутики милує око долинян та гостей міста. Краяни вже вкотре мали змогу бачити колекції великодніх кошичків, вербові композиції, майстерно вишиті бісером, кольоровими стрічками та нитками серветки на святкові кошички, «писанкові дерева» тощо.

Водночас відвідувачі музею «Бойківщина» встигли познайомитися з колекціями витинанок учня Станції Юних Техніків Андрія Крупи (керівник гуртка Марія Фізер), і Ігоря Витвицького – викладача районного Будинку юнацької та дитячої творчості, мистецькими роботами писанкарів Ірини Долішньої, Ганни Керничишин, Галини Круліковської, Наталі Іванісової, Іванни Кузнєцової, Іини та Оксани Сподар, Ольги Семенівни Федоришин, Ірини Парипи, Світлани Сидоренко (м. Стрий)

Великодні яскраві писанки – зернівки, мальованки, розписані воском геометричного, рослинного, пташиного орнаментів, різьблені, з бісеру, з квілінгу, вишиті або з ниток веселитимуть наше серце у період Великодних святкувань.

Цьогоріч музей «Бойківщина» в чергове щиро запрошує долинян, молодь та гостей міста ознайомитися великодньою експозицією «Писанкове диво» до якої входять колекції писанок народної майстрині Ольги Федоришин, родини майстрів писанкарів Віри Клименко, Тетяни Штень (Клименко), Юлії Дмитровської (Клименко),  та майстрині Оксани Сподар.

Якщо Ви майстер писанкарства, або ж розпис є вашим покликанням, то можете долучити до виставки і свої писанки, відкривши Долині і району своє вміння та талант.

Виставка триватиме з 8 по 28 квітня 2015 р.

Ласкаво запрошуємо до ознайомлення!

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).