Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Приготування куті у музеї “Бойківщина”

Новий Рік вже наступив, а за ним незабаром прийде і Різдво Христове зі Святвечором. Відомо, що з давніх-давен головною стравою серед 12-ти на Святій Вечері у кожному домі, на кожному столі була кутя. Так буде і цього 2013 Року Божого.

Молодь та школярі міста, і зрештою всіх, хто бажає навчитися приготовляти цю страву разом з майстринями, щиро запрошує Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів 4 січня о 14 год. на майстер-клас.

Вхід 5 гр. (Кількість відвідувачів обмежена)

Відвідування майстер-класу можливе тільки за попереднім записом за телефоном: 2-89-00.

Щасливого Різдва та Смачної куті!!!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).