Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Виставка фотоклубу “Промінь”

«Долина у променях» – фотоекспозиція від міського фотоклубу «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина» для гостей нашого міста, цікавих пізнати архітектуру, вулиці, побут, звичаї і традиції, обличчя, посмішки та емоції – словом славне з тисячолітньою історією та водночас сучасне із різними субкультурами місто Долина. Ви запитаєте – чи є вона цікавою для долинян? Так, і особливо для них, адже члени клубу пропонують власне свій погляд на одне з найкрасивіших міст Бойківщини.  Хіба не  цікаво побачити своє рідне істо очима фотомайстра? І хто зна чи не будете Ви здивовані коли добре відоме Вам Долинське озеро, для прикладу, здивує вас, змусить зупинитись, а щира посмішка сусіда, котрого зустрічаєте ледве не кожного ранку йдучи на роботу, чи цікаві оченята ваших діточок (наших Долинських і не тільки) переповнені слізьми, радістю спонукатимуть не просто зупинитись розглядаючи фото, а  й переживати разом із ними   ті самі почуття. Бо фотографія – як мить, як тайна, як свідчення, як емоція, як мрія…справжнє мистецтво, що розкриває нам світ у інших вимірах.

Відвідавши музей, Ви матимете змогу прийняти участь у конкурсі «Фото 2010». Жодних журі, балів чи оцінок тільки – Фото, Ти і твоє «Подобається» або «Не подобається».

Отож, не залишайтесь байдужими (оберімо спільним зусиллями найкраще фото). Любімо та пізнаваймо своє місто!

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).