Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

«Промінь» у творчому звіті фотоклубів Прикарпаття

Фотоклуби є  самодостатніми творчими об’єднаннями. І найкраще  для них визнання – можливість обмінюватися досвідом, творчо змагатися та знайомити зі своїми роботами широке коло глядачів.

Уже традиційно Творчий звіт фотоклубів  Прикарпаття, котрий триває щороку протягом листопада-грудня об’єднує кращі фотоклуби Івано-Франківської області.

Цього року в спільній звітній виставці в навчально-методичному центрі культури і туризму Прикарпаття взяли участь 9 народних аматорських фотоклубів Івано-Франківщини: «Панорама», «Колумб», «Трембіта», «Дністер», «Обрій», «Ватра», «Тлумач», «Пролісок» та Долинський народний фотоклуб «Промінь», що діє при музеї «Бойківщина». Всього в мистецьких залах навчально-методичного центру презентовано 190 найкращих робіт 88 авторів. Від фотоклубу «Промінь» свої фотосвітлини представили: Юрій Черневий, Ярослав Савчин, Марко Дубенський, Ігор Ящур, Ольга Шостак, Анатолій Кондрин, Тетяна Гнатковська, Іван Ярич, Олег Костецький, Софія Федоришин, Ксенія Циганюк.

Урочисте відкриття Творчого звіту фотоклубів відбулося 25 листопада 2015 року.

Привітаннями творчий захід розпочав директор навчально-методичного центру Василь Олексюк. Він подякував фотографам за наполегливість та майстерність на ниві фотосправи в непростий для країни час, також висловив побажання: в наступному році згуртувавшись, спільно всім фотоклубам презентувати велику виставку, присвячену 25-ій річниці з Дня проголошення незалежності України, і відображатиме через фотографії доленосні в житті нашої країни події.

Слова вдячності фотографам висловив  також один з організаторів виставки, керівник фотоклубу «Ватра» – Михайло Крицун, зауваживши, що звітна виставка має велике значення, адже тут не лише підтверджується звання народного аматорського колективу для фотоклубів, але це  також чудова нагода презентувати свої творчі напрацювання за рік, що минає.

На заході також звучали побажання успіху й творчих звершень для своїх колег від керівників фотоклубів, фотографів-аматорів та шанувальників фотомистецтва, які кожного року з нетерпінням очікують нових творчих шедеврів від прикарпатських фотомайстрів.

Завершився Творчий звіт фотоклубів Прикарпаття спільним оглядом експозиції, обміном думками про представлені роботи, та врученням подяк фотоклубам за популяризацію фотомистецтва на Прикарпатті й участь у звітній виставці. Саме такою подякою нагороджений і народний фотоклуб «Промінь», яка стане чудовим доповненням до колекції попередніх нагород Долинського творчого об’єднання.

Святкова атмосфера, розмаїття представлених сюжетів, та найголовніше,– чудові світлини фотовиставки подарували і продовжують дарувати незабутні враження  від побаченого всім відвідувачам виставки підтверджуючи давно відому істину «мистецтво завжди актуальне».

P.S. Фотовиставка триватиме в залах навчально-методичного центру туризму і культури Прикарпаття в м. Івано-Франківську по вул. Незалежності, 12 до 15 грудня  цього року.

Марія ЮСИП

Керівник фотоклубу «Промінь»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).