Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Програма заходів Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» до Міжнародного дня музеїв

Кожна держава має свої культурні корені, зібрані в музеях і виставкових залах, які дозволяють всім охочим долучитися до світу прекрасного і вдихнути на повні груди повітря, просочене духом часу.

18 травня ми відзначаємо Міжнародний день музеїв.

З цієї нагоди у Долинському краєзнавчому музеї «Бойківщина» Тетяни і Омеляна Антоновичів відбудуться такі заходи:

10:00; 12:00; 14:00 – Безкоштовні екскурсії

15:00 – Інтелектуальна екскурсія-гра «Бойківський край – це священна земля» (для дітей 58 класів)

16:30 – Лотерея «Щасливий номер білета»

Огляд експозиції музею для усіх відвідувачів протягом дня безкоштовний!

Щоб стати учасником інтелектуальної екскурсії-гри потрібно пройти безкоштовну реєстрацію заповнивши анкету в музеї напередодні заходу. Найактивніші учасники отримають цікаві подарунки та багато позитивних вражень!

Усі відвідувачі музею цього дня автоматично стають учасниками лотереї – «Щасливий номер білета» та візьмуть участь у розіграші цінного подарунка від музею.

Довідки за телефоном 2-79-00

Адміністрація музею «Бойківщина»

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).