Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Презентація книги про бойківську вишиванку у музеї «Бойківщина»

25 листопада 2012 р. о 14.00 год. у краєзнавчому музеї «Бойківщина» відбудеться презентація альбому Дарії Петречко «Вишивані скарби Бойківщини. Західний регіон». Фотоальбом являє собою переплетення давніх і сучасних світлин бойківських вишиванок зі схемами орнаментів до кожної і не тільки.

Кожен охочий буде мати можливість познайомитись та поспілкуватися з автором цієї книги,  придбати  видання (унікальну колекцію бойківської вишивки, кожній речі якої по 100 і більше років) з автографом!

Щиро запрошуємо долинян, вишивальниць, керівників гуртків шкіл, вчителів, цінителів унікального бойківського мистецтва та всіх бажаючих.

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).