Працюємо щодня 9: 00–18: 00 без обіду

EnglishGermanPolishUkrainian
Повернутися до всіх публікацій

Презентація порталу «БойкоСвіт»

5 червня 2012 р. о 14.00 в приміщенні краєзнавчого музею ім. Тетяни і Омеляна Антоновичів “Бойківщина” в м. Долина на Івано-Франківщині відбудеться презентація інтернет-порталу «БойкоСвіт» – першого порталу, присвяченого суто бойківській проблематиці. «БойкоСвіт» з’явився в мережі у травні цього року. Як наголошують його засновники, портал створений бойками, для бойків і про бойків.

Ідея створення «БойкоСвіту» належить київській журналістці Наталі Кляшторній, котра має корені із Західної Бойківщини і займається бойківською проблематикою з 2000 р. Початкове наповнення порталу надає багату інформацію з широкого кола бойківських питань, оскільки Наталя є автором не лише публікацій, але й книг про бойків та Бойківщину. Технічне забезпечення БойкоСвіту має долинські корені – його розробкою займався долинський веб-майстер Валерій Максимів.

«Інформації про бойків у мережі не бракує. Проте в ній легко загубитися, оскільки бракує системного викладу. На жаль, у нас мало знають про бойківську вишивку, бойківський іконопис, і майже нічого – про бойківську літературу, а особливо про літературу говіркою. Найлегше говорити, що бойки закриті, нудні, не цінують власної самобутності й нікому не цікаві. Натомість наш досвід показує, що творити бойківський контекст можливо, що бойки не є Атлантидою, а бойківська традиція має перспективу», – говорить Н. Кляшторна.

У вівторок в Долині Наталя розповість, як створювалася структура порталу, яким чином вдалося отримати унікальні матеріали про бойків, і які саме сторінки «БойкоСвіту» викликають найбільший інтерес.

із сайту «БОЙКОСВІТ»

http://bojkosvit.com/

Додайте свій коментар

Веб-сайт Краєзнавчого музею "Бойківщина" Тетяни і Омеляна Антоновичів розроблено за фінансування Уряду Канади через Фонд сприяння розвитку малих і середніх підприємств проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС). Проект ПРОМІС впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади. Контент веб-сайту є виключно думкою авторів та необов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади та ФКМ. Більше про Проект ПРОМІС на веб-сайті, (натисніть на картинку, щоб перейти).